Kalba  / lt

Apie Bonus Vita

Padėsime norintiems apsigyventi ir įsidarbinti Lietuvoje!

Teikiame pagalbą įvairių užsienio šalių (Ukrainos, Baltarusijos, Moldovos ir kt.) gyventojams, norintiems gauti leidimą gyventi ir įsidarbinti Lietuvoje. Mūsų pagrindinė veiklos kryptis jau nuo 2004 metų yra užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje.

Savo veiklą pradėjome 2004 metais kaip šeimos verslas, vėliau į mūsų komandą įsiliejo nauji nariai. Palaipsniui išsigrynino aiški specializacija – esame užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje įmonė, kurios pagrindiniai klientai – mūsų šalies transporto įmonės ir tarptautinių pervežimų vairuotojai iš Ukrainos, Baltarusijos, Moldovos, Indijos ir daugelio kitų šalių, norintys gauti leidimą gyventi ir dirbti Lietuvoje. Mūsų misija – juos suvesti, sujungti, užtikrinti sklandų bei sėkmingą bendradarbiavimą.

Įmonės istorija arba Kaip mes augome

2004 m., Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą,  Lietuvos transporto sektoriaus vystymasis įgavo labai didelį pagreitį. Transporto įmonės ėmė sparčiai plėstis, keisti kryptį iš rytietiškos į vakarietišką, atsirado didžiulis tarptautinių pervežimų vairuotojų poreikis. Šis poreikis skatino ieškoti galimybių, kaip padėti transporto įmonėms patenkinti darbo jėgos trūkumą. Taip atsiradome mes – „Bonus Vita“ – vieni iš vairuotojų iš trečiųjų šalių paieškos ir jų įdarbinimo Lietuvoje pradininkų. Susidūrę su specifine to meto situacija, sudėtingomis įdarbinimo procedūromis ir daugybe kitų iššūkių, gavome neįkainojamos patirties ir tapome partneriais bei nepakeičiamais pagalbininkais daugeliui transporto įmonių. Kai kurios jų taip išaugo, kad tapo savarankiškomis ir dirba jau be mūsų paslaugų, kai kurios iki šiol yra mūsų klientai – mes tai labai vertiname ir džiaugiamės, galėdami būti patikimais jų partneriais.

Kodėl Bonus Vita?

ico

Beveik 20 metų darbo patirtis

Savo veiklą pradėjome 2004 m. Per šiuos metus mūsų komandai teko susidurti su daugybe iššūkių, mokytis iš savo ir kitų klaidų, tačiau taip įgavome neįkainojamos patirties ir dabar džiaugiamės būdami savo srities profesionalais, galinčiais tapti nepakeičiamais Jūsų pagalbininkais.

ico

Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui

Mūsų klientai – mažos, vidutinės ir didelės transporto įmonės, taip pat – tolimųjų reisų vairuotojai iš daugelio pasaulio šalių. Kiekvienam į mus besikreipiančiam skiriame ypatingą dėmesį, vertiname jų pasitikėjimą, ir džiaugiamės galėdami būti patikimais jų partneriais.

ico

Sklandus įdarbinimo procesas ir darbuotojo integracija

Mūsų tikslas – užtikrinti kuo sklandesnį bei kokybiškesnį darbuotojų atrankos, dokumentų tvarkymo, įdarbinimo ir integracijos procesą. Atvažiavusiam iš kito pasaulio krašto žmogui net ir po labai kruopštaus atrankos proceso išlieka nepritapimo rizika. Suprasdami tai, dalyvaujame visame procese – mes ne tik surandame darbuotoją, bet bendradarbiaujame tiek su juo, tiek su darbdaviu, tiek su išoriniais partneriais tam, kad užtikrinti maksimaliai kokybišką parengimą, kuo sklandesnę integraciją ir kuo didesnę naudą abiems šalims.

ico

Lankstus ir greitas reagavimas

Kad ir kokios pagalbos beprireiktų į mus besikreipiantiems – mes pasiruošę reaguoti lanksčiai ir greitai. Visuomet atidžiai išklausome, išsiaiškiname Jūsų poreikius, padedame suprasti, kokios klaidos galėjo būti padarytos ir patariame, kaip jas ištaisyti, atsakome į visus rūpimus klausimus, pateikiame profesionalias rekomendacijas. Galime įsijungti į užsieniečių įdarbinimo procesą bet kuriame etape, taip pat, priklausomai nuo Jūsų poreikių, padėti visuose darbuotojų atrankos, dokumentų tvarkymo, įdarbinimo ir integracijos procesų etapuose.

video screen

„Bonus Vita“ – patikimas Jūsų pagalbininkas

Per beveik 20 veiklos metų įveikėme daugybę iššūkių, įgavome neįkainojamos patirties ir dabar esame savo srities profesionalai, galintys tapti nepakeičiamais pagalbininkais tiek norintiems įsidarbinti Lietuvoje užsieniečiams, tiek logistikos įmonėms ieškančioms darbuotojų iš užsienio.

Esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kuri atsakingai renkasi partnerius bei įsiklauso į klientų poreikius. Mūsų ilgametė patirtis, puoselėjamos vertybės ir klientų atsiliepimai suteikia pasitikėjimo būsimiems mūsų partneriams.

Siekdami užtikrinti geriausią paslaugų kokybę mūsų klientams, mes dalyvaujame visame procese – ne tik surandame darbuotoją, bet nuolat bendradarbiaujame tiek su juo, tiek su darbdaviu, tiek su išoriniais partneriais tam, kad užtikrinti maksimaliai kokybišką parengimą, sklandžią integraciją ir efektyvų darbą.

Domitės darbu Lietuvoje? Turime Jums puikių darbo pasiūlymų!

Klientų atsiliepimai

Mes siekiame teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas ir pateisinti kiekvieno į mus besikreipiančio lūkesčius. Klientų atsiliepimai – geriausias mūsų veiklos įvertinimas. Juk stengiamės ir tobulėjame dėl Jūsų!

image
Anand Anand

One of the best agencies in Europe based in lithuania. Also, good support for all paperwork is if anyone is searching for a job in Europe, you must contact bonus vita..

image
Sreejith Nair

Hii , if anyone want to do job in Lithuania pls cont bonus vita. Gracia mam will help to get now I am also working in Lithuania as a truck driver. Thank you for everything

image
jinu Jinu

A good agency did all the paperwork for me to come and all my paperwork after my arrival was bonus vita I joined the job in two weeks now I have been working for four months now everything is going well bonus vita help more people to come to dream job.

image
mahaveersingh. chittorgarh

I am Also applied in this company and right now I am working in Europe as heavy truck Driver and I have received my profit and I’m very happy to see myself among this wonderful platform . thanks bonus vita for give me platform to bright future.

image
Satinder Singh

Very good Logistcis

Very good management

image
Jarmanjeet Singh

Thank you bonus vita for helping me secure my job .they were very helpful and provided great tips and guided me through the recruitment process effectively and with ease.i would highly recommend bonus vita for their services

image
Suresh Devesan

Reliable recruitment company based in Lithuania for truck drivers. They recruit from India and Middle East also along with neighbouring countries. They helped me to get a truck driver job in Lithuania.

image
ßAL SANGRA

Hello everyone, I am BALJINDER SINGH, I work as a truck driver in Lithuania. when I thought about Lithuania and saw a video on YouTube BONUS VITA staffing agency and contacted BONUS VITA . very good agency. and the agency owner’s mother GRAZINA I have no words for Gražina’s mother. she is ready to help every person. but when can you ask your problem? Gražina’s mother is one of the Lithuanian ladies who can solve all problems. I think you can blindly trust a beautiful mother. If any truck driver wants to work in Lithuania, please contact bonus vita first from gulf country or india. I always recommend BONUS VITA. thank you Beautiful mom

image
Nikolai Rayevnev

I recommend this company

image
Darius Zelionis

Viskas super, išsprendžia visu klausimus