Kalba  / lt

Dokumentų tvarkymas

Dokumentų tvarkymas – svarbiausia mūsų darbo dalis. Dokumentų darbuotojams iš užsienio gali prireikti įvairiais atvejais --įsidarbinant Lietuvoje pirmą kartą, keičiant darbdavį, prireikus atnaujinti besibaigiančią vizą ir pan.).

Dokumentų tvarkymas – svarbiausia mūsų darbo dalis. Dokumentų darbuotojams iš užsienio gali prireikti įvairiais atvejais –įsidarbinant Lietuvoje pirmą kartą, keičiant darbdavį, prireikus atnaujinti besibaigiančią vizą ir pan.). Taigi, ir dokumentų tvarkymo procedūros yra skirtingos ir painios tiems, kurie susiduria su jomis pirmą kartą. Mes galime suteikti profesionalią pagalbą, įsipareigodami viską nepriekaištingai sutvarkyti, išvengiant klaidų ir užtikrinant, kad darbuotojas pas darbdavį dirbs legaliai. Ruošiame visus dokumentus, reikalingus leidimui laikinai gyventi ir dirbti Lietuvoje gauti, atstovaujame valstybinėse institucijose.

Užsieniečių įdarbinimo tvarka nuolat keičiasi, todėl nuolat sekame aktualijas, kad kreipdamiesi į mūsų agentūrą galėtumėte būti tikri, jog dokumentai bus sutvarkyti pagal tuo metu galiojančius reikalavimus. 

Patikėkite dokumentų tvarkymą mums – savo srities profesionalams!

Darbo viza

Norintieji dirbti Lietuvoje turi gauti nacionalinę D vizą (kitaip vadinamą darbo viza). Ši viza suteikiama ne ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui, todėl norint nepertraukiamai dirbti Lietuvoje būtina laiku ( 3–4 mėn. iki turimos nacionalinės vizos galiojimo pabaigos) pateikti prašymą ir reikiamus dokumentus dėl leidimo laikinai gyventi LR. 

Daugiau informacijos apie nacionalinę D vizą ir jos išdavimo sąlygas galite rasti čia: https://www.renkuosilietuva.lt/lt/nacionaline-viza/

https://www.migracija.lt/darbas-noriu-gauti-viza

Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje

Ketinantiems būti Lietuvoje ne ilgiau nei metus, galima gauti nacionalinę vizą.

Norintys likti gyventi ir dirbti ilgiau, turėtų gauti leidimą laikinai gyventi LR.  Prašymo išduoti leidimą laikinai gyventi nagrinėjimo laikotarpiui gali būti išduodama nacionalinė viza (kitaip vadinama laukimo viza).

Jei leidimas gyventi buvo išduotas darbo pagrindu, pasibaigus darbo santykiams, per 7 darbo dienas darbdavys turi apie tai informuoti Migracijos departamentą. Migracijos departamentas anuliuoja užsieniečio leidimą gyventi ir jis privalo išvykti iš Lietuvos.

Daugiau informacijos apie leidimą laikinai gyventi LR ir jo išdavimo sąlygas galite rasti čia: https://www.renkuosilietuva.lt/lt/leidimas-laikinai-gyventi/

https://www.migracija.lt/noriu-gauti/pakeisti-leidima-laikinai-gyventi

Ko reikia norint įsidarbinti vairuotoju?

Baltarusija, Ukraina ir kitos Rytų Europos šalys

  • Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija)
  • Skaitmeninė tachogrofo kortelė (neturintiems padedame jį gauti)
  • 95 kodo kursų pažymėjimas (neturintiems padedame jį gauti)
  • Galiojantis pasas
  • Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija)
  • Tarptautinis vairuotojo leidimas (IDP)
  • Darbo patirties pažymėjimas
  • Neteistumo pažyma (PCC)
  • Gyvenimo aprašymas – CV
  • Galiojantis pasas
video screen

Domitės darbu Lietuvoje? Turime Jums puikių darbo pasiūlymų!