Kalba  / lt

Tolimųjų reisų vairuotojas

Darbo aprašymas

Beveik 20 metų dirbame su perspektyviomis, nuolat augančiomis Lietuvos transporto įmonėmis, todėl visada galime pasiūlyti darbą atsakingiems, savarankiškiems ir darbštiems TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAMS.

Tolimųjų reisų vairuotojo darbas įdomus ir dinamiškas, o dirbdami sparčiai augančiose įmonėse galėsite nuolat tobulėti.

Jums siūlome:

  • Krovinių pervežimą tarptautiniais maršrutais Europoje;
  • Darbą su naujais vilkikais, atitinkančiais EURO 6 standartą, vienviečiame ekipaže;
  • Darbą kadencijomis pagal atskirą susitarimą.
  • Galimybę dirbti su kvalifikuotais transporto skyriaus vadovais ir vadybininkais;
  • Laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą, dienpinigius ir priedus už gerus rezultatus.

Reikalavimai:

  • CE kategorijų vairuotojo pažymėjimas;
  • Bent 2 metų darbo patirtis;
  • Skaitmeninė vairuotojo tachografo kortelė. Prireikus, padedame ją įsigyti.
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas „95kodas“. Kandidatams iš užsienio padedame jį įsigyti.

Susidomėjote?

Rašykite el. paštu hello@bonusvita.lt

Turime Jums puikių darbo pasiūlymų!

Kalba

Anglų k. / rusų k.

Aplikuoti į darbo pasiūlymą

Pateikite duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Vardas, pavardė

El.paštas

Telefono numeris

Dažniausiai užduodami klausimai

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kokie reikalavimai keliami užsieniečiams, norintiems įsidarbinti Lietuvoje?

Norintys dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojais privalo turėti C+E kategorijų vairuotojo pažymėjimą ir bent 2 metų darbo patirtį. Atvykstantieji iš Indijos kitų Pietų Azijos šalių papildomai turi turėti tarptautinį IDP ( ang. International driving permit) pažymėjimą. Daugiau informacijos apie šį pažymėjimą galite rasti čia:  https://internationaldrivingpermit.org/how-to-apply/

Ar prieš įsidarbinant Lietuvoje reikia baigti kažkokius papildomus mokymus? Kiek laiko ji trunka?

Pagal 2003 m. liepos 15 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2003/59/EB „Dėl tam tikrų kelių transporto priemonių kroviniams ir keleiviams vežti vairuotojų pradinės kvalifikacijos ir kvalifikacijos tobulinimo“ visų Europos Sąjungos šalių būsimiems profesionaliems vairuotojams ir norintiems vežti krovinius ir keleivius komerciniais tikslais, privalu įgyti „95 kodą“. Periodiniai mokymai trunka 1 savaitę, o kursai įgyti pradinę kvalifikaciją trunka 4 savaites. Reikia pagalbos, prašome kreiptis.

Daugiau informacijos apie šiuos mokymus galite rasti čia: https://www.arv-auto.lt/95-kodas-pradine-kvalifikacija-kroviniams-vezti/

Kokius dokumentus privaloma turėti norint dirbti Lietuvoje?

Norintiems dirbti Lietuvoje privaloma turėti Lietuvos nacionalinę D vizą arba leidimą laikinai gyventi LR. Informaciją, kaip gauti šiuos dokumentus, galite rasti čia:

https://www.migracija.lt/darbas-noriu-gauti-viza

https://www.migracija.lt/noriu-gauti/pakeisti-leidima-laikinai-gyventi

Kiek laiko užima dokumentų, reikalingų norint gyventi ir dirbti Lietuvoje, sutvarkymas?

Tiksli trukmė priklauso nuo šalies iš kurios atvykstama ir nuo aplinkybių ( pvz. pasibaigus kvotoms tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojų kvotoms, papildomai reikia Užimtumo tarnybos leidimo). Apytiksliai dokumentų tvarkymas užtrunka apie 1 mėnesį.

Kokių dokumentų reikia norint pakeisti darbdavį? Kokia jų išdavimo tvarka?

Norėdamas keisti darbdavį darbuotojas turi kreiptis į Migracijos departamento teritorinį skyrių, kad gautų Migracijos departamento centrinės įstaigos leidimą keisti darbdavį. Reikalingi dokumentai parengiami per 2-3 dienas, migracijos tarnyba sprendimą priima per 22 darbo dienas. Svarbu žinoti, kad kol nėra priimtas sprendimas leisti pakeisti darbdavį, tol darbuotojas turi dirbti pas ankstesnįjį darbdavį. 

Kiek laiko užtrunka dokumentų tvarkymas, atvykstant dirbti į Lietuvą pirmą kartą?

Kai darbuotojas atvyksta dirbti į Lietuvą pirmą kartą, jam reikia paruošti kvietimą vizai ir visus reikiamus dokumentus. Jeigu tuo metu dar yra galiojančios kvotos, dokumentų paruošimas trunka kelias dienas, o jei kvotos pasibaigusios, reikalingos papildomos procedūros ir dokumentai iš Užimtumo tarnybos, todėl dokumentų tvarkymas gali užtrukti 1-2 savaites.

Informaciją apie galiojančias kvotas galite rasti čia: https://www.migracija.lt/app/quotas

Ką reikia žinoti darbuotojui jau turinčiam nacionalinę vizą, bet norinčiam gauti leidimą laikinai gyventi LR?

Svarbu žinoti, kad likus 3-4 mėnesiams iki nacionalinės vizos galiojimo pabaigos būtina pateikti prašymą išduoti leidimui laikinai gyventi LR gauti. Pasibaigus vizai, kita viza gali būti išduodama ne anksčiau nei po 180 dienų. Daugiau informacijos apie leidimą nuolat gyventi LT galite rasti čia: https://www.migracija.lt/noriu-gauti/pakeisti-leidima-laikinai-gyventi

Ką reikia žinoti turint leidimą laikinai gyventi LR ir norint jį pratęsti?

Kai darbuotojas turi leidimą laikinai gyventi, bet jo galiojimas eina į pabaigą, svarbu laiku nepamiršti kreiptis dėl jo atnaujinimo. Prašymas pakeisti leidimą laikinai gyventi bendra tvarka ir prie jo pridedami dokumentai turi būti pateikti likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams (bet ne anksčiau kaip prieš 4 mėnesius) iki leidimo laikinai gyventi galiojimo pabaigos.

Daugiau informacijos apie leidimą nuolat gyventi LT galite rasti čia: https://www.migracija.lt/noriu-gauti/pakeisti-leidima-laikinai-gyventi